دست سازه هاهنر

خلاقیت با برگ های پاییزی ، اثر امید اسدی

امید اسدی هنرمند ایرانی ساکن منچستر، برای خلاقیت با برگ های پاییزی تعریفی نو دارد. طرح های فوق العاده زیبا و پیچیده ی این هنرمند روی برگ های خشک پاییزی واقعاً دیدنی است. او می گوید: ” من همیشه سعی می کنم نه فقط هنری زیبا؛ بلکه اثری با یک پیام خلق کنم. پیامی که ایده آن از یک جهان بینی، شعر، داستان، فلسفه و یا مشکلی جهانی سرچشمه می گیرد. گاهی نیز از آثار هنرمندان و طراحان دیگر الهام گرفته ام.”

خلاقیت با برگ درختان در پادشاه فصل ها؛ پاییز

امید اسدی هنرمندی است که بوم او برگ پاییزی است. زمانی که از ایران به انگلستان رفت،برای او سئوال بود که چرا هیچکس به برگ های پاییزی دوست داشتنی زیر پایشان توجهی نمی کنند.بنابراین تصمیم گرفت از آنها به عنوان بوم نقاشی برای کارهای بسیار پیچیده و خلاقانه خود استفاده کند.

خلاقیت با برگ های پاییزی
نام اثر : مترسک
خلاقیت با برگ های پاییزی
خلاقیت با برگ پاییزی


همچنین بخوانید: ایده خلاقانه استفاده از حصیر در ساخت مبل و صندلی مدرن


خلاقیت با برگ پاییزی
خلاقیت با برگ پاییزی
omid asadi 06
omid asadi 07
omid asadi 08
omid asadi 09


همچنین بخوانید: این کاردستی های زیبا از کاغذ برنج ساخته شده اند!


omid asadi 10
خلاقیت با برگ های پاییزی

در مجله اینترنتی ایدیاتو، وجه اشتراک تمامی رویدادهای فناورانه، تحقیقات علمی ،آثار هنری و مقالات همگی یک چیز است : “خلاقیت و نوآوری” . و ما تمامی تلاشمان بر این است تا با گردآوری و به اشتراک گذاشتن جدیدترین رویدادهای حوزه خلاقیت و نوآوری، پنجره ای رو به “دگرگونی” و “تحول مثبت” پیش روی مخاطبان باز کنیم. شاید ایده ای کوچک سبب تغییراتی بزرگ در زندگی شما نیز بشود.

لینک کوتاه مطلب: idiato.net/omidasadi

وبسایت هنرمند: omidasadiart.com

صفحه اینستاگرام هنرمند: omidasadiart

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا