دست سازه هاهنر

عروسک های باربی دست ساز با چهره طبیعی

باربی عروسکی با چهره‌ای خاص که طراحان کمـــپانی سازنده‌اش بیش از ۵۰۰ مرتبه صورت، اندام، لباس‌ها و حرکاتش را تغییر داده‌اند تا بتواند جذابیتش را از دهه ۶۰ میلادی تاکنون حفظ کند!

باربی هایی متفاوت با چهره طبیعی و بدون عمل!

هنرمند عروسک ساز استرالیایی باربی هایی با چهره طبیعی و با ویژگی های دخترانه در دنیای واقعی می سازد. این باربی ها عمل گونه ها و یا پروتز لب انجام نداده اند! و موهبت مادر شدن را تجربه می کنند.    

باربی دست ساز با چهره طبیعی

این عروسک ها از طریق فروشگاه اینترنتی به فروش می رسند و در حال حاضر به دلیل استقبال قابل توجه، هیچ یک از باربی ها موجود نمی باشند.

باربی های مادر

یکی از مهم ترین دلایل استقبال از عروسک های دست ساز این هنرمند استرالیایی، ویژگی هایی است که در باربی هایی که طی 60 سال اخیر تولید شده اند وجود ندارد.

چهره طبیعی و بدون عمل و لباس هایی که مردم عادی به تن می کنند از جمله این ویژگی های بارز است.

عکس هایی از این عروسک های دوست داشتنی را در ادامه خواهید دید. همچنین برای مشاهده تصاویر بیشتر می توانید به صفحه اینستاگرام این عروسک ساز مراجعه نمایید.

باربی با چهره طبیعی مجله اینترنتی ایدیاتو
باربی با چهره طبیعی
عروسک باربی دست ساز با چهره طبیعی
باربی با چهره طبیعی
باربی با چهره طبیعی
عروسک باربی با چهره طبیعی
عروسک باربی با ویلچر - مجله اینترنتی ایدیاتو
آنا دختر 19 ساله ویلچر نشین

شخصیت پردازی برای هریک از عروسک ها

یکی از ویژگی های بارز عروسک های ساخته شده توسط این هنرمند استرالیایی ، شخصیت پردازی برای هریک از آنها و نامگذاری آنها است. او نام این دختر نشسته بر روی ویلچر را آنا نهاده و در توصیف آن می گوید:


آنا 19 ساله است و عاشق موسیقی، هنر و تئاتر است. آنا بیشتر مواقع از ویلچر استفاده می کند، زیرا عارضه قلبی باعث سرگیجه و تنگی نفسش می شود. او امیدوار است پس از پیوند قلب ، به رویای خود که بازیگری تئاتر است برسد. با این حال، از اینکه طراحی و دوخت لباس های تئاتر محلی را انجام می دهد خوشحال است.

عروسک باربی با چهره طبیعی
عروسک باربی با چهره طبیعی

در مجله اینترنتی ایدیاتو، وجه اشتراک تمامی رویدادهای فناورانه، تحقیقات علمی ،آثار هنری و مقالات همگی یک چیز است : “خلاقیت و نوآوری” . و ما تمامی تلاشمان بر این است تا با گردآوری و به اشتراک گذاشتن جدیدترین رویدادهای این حوزه، پنجره ای رو به “دگرگونی” و “تحول مثبت” پیش روی مخاطبان باز کنیم. شاید ایده ای کوچک سبب تغییراتی بزرگ در زندگی شما نیز بشود.

لینک کوتاه مطلب: idiato.net/barbie

منبع: اینستاگرام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا