نقاشیهنر

نقاشی رنگ روغن از گیاهان که شما را به اعماق جنگل می برد

زوج نقاش صربستانی در پیاده روی های روزانه خود، از مناظر زیبا و بکر طبیعت اطراف محل زندگی شان تصویر برداری می کنند. وقتی به کارگاه خود بازگشتند  به کمک نقاشی رنگ روغن، مشاهدات خود را بر روی بوم مجدداً خلق می کنند. نتیجه همکاری آنها آثار هنری چشم نوازی است که شما را به تماشای منظره ای بکر در اعماق جنگل دعوت می کند.

 

پیاده روی روزانه، کارگاهی مشترک و نقاشی رنگ روغن!

بوم های نقاشی که شاخ و برگ گیاهان در آنها همچون دنیای واقعی ، سبز و با طراوت است. “جلنا پائونکوویچ” (Jelena Paunković)و همسرش؛ زوج های هنرمند صربستانی، در کارگاه نقاشی خود به طور مشترک این آثار زیبا را خلق می کنند. نقاشی هایی به سبک “رئالیسم” که در آنها علف های سبز، درختچه ها و گل ها با رنگ روغن خلق می شوند.


جلنا و همسرش در پیاده روی روزانه خود، از مناظر طبیعی اطراف الهام می گیرند و وقتی به کارگاه نقاشی خود بازگشتند، آنها را بر روی بوم نقاشی دوباره زنده می کنند.

نسخه دیجیتال این نقاشی ها در وبسایت شخصی آنها به آدرس paunkovic.comدر اندازه های مختلف به فروش می رسد. هر نسخه دیجیتال دارای برگه ی شناسنامه اثر است که به همراه محصول به خریدار ارائه می شود.

فروش نسخه دیجیتال نقاشی رنگ روغن


همچنین بخوانید: عکاسی به سبک کاوش شهری، از مکان های مرموز و رازآلود


هویت این نسخه های دیجیتال، با امضای جلنا پائونکوویچ کامل می شود.

امضای نسخه دیجیتال و ارائه آن به همراه شناسسنامه اثر به خریدار
امضای نسخه دیجیتال و ارائه آن به همراه شناسسنامه اثر به خریدار

برمبنای نوشتاری که در بخش توضیحات محصول این فروشگاه اینترنتی درج شده؛ مشتریان می توانند نسخه های اصلی اثر را هم در صورت موجود بودن خریداری نمایند. درصورتی که نسخه اصلی اثری موجود نباشد، جلنا و همسرش ظرف مدت 3 تا 7 ماه آن را مجدداً پیاده سازی می نمایند.

می توانید جدیدترین آثار این زوج هنرمند را در صفحه ی اینستاگرام آنها دنبال نمایید.

همچنین برخی از زیباترین نقاشی های آنها را در ادامه باهم می بینیم.

نقاشی رنگ روغن - رئالیسم - طبیعت
نقاشی رنگ روغن - رئالیسم - طبیعت
نقاشی رنگ روغن - رئالیسم - طبیعت
نقاشی رنگ روغن - رئالیسم - طبیعت
نقاشی رنگ روغن - رئالیسم - طبیعت
نقاشی رنگ روغن – رئالیسم – طبیعت

در مجله اینترنتی ایدیاتو، وجه اشتراک تمامی رویدادهای فناورانه، تحقیقات علمی ،آثار هنری و مقالات همگی یک چیز است : “خلاقیت و نوآوری” . و ما تمامی تلاشمان بر این است تا با گردآوری و به اشتراک گذاشتن جدیدترین رویدادهای حوزه خلاقیت و نوآوری، پنجره ای رو به “دگرگونی” و “تحول مثبت” پیش روی مخاطبان باز کنیم. شاید ایده ای کوچک سبب تغییراتی بزرگ در زندگی شما نیز بشود.

لینک کوتاه مطلب : b2n.ir/Jelena

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا