نقاشیهنر

چالش 100 روزه نقاشی پرندگان روی چوب

هنرمند استرالیایی “دینا ماری” عاشق نقاشی پرندگان است. او یک چالش 100 روزه، برای خود تعریف می کند تا هروز نقاشی یک پرنده را روی تکه ای چوب بکشد. نقاشی پرندگان گونه های مختلف با گواش روی کنده (تنه) چوب های دایره ای شکل حقیقتاً تجربه ای متفاوت برای او بود.

نقاشی پرندگان روی چوب

دینا ماری (Deanna Maree) مدرس دوره های نقاشی با گواش است. او به دلیل تنوع گونه و رنگ در پرندگان؛ علاقه زیادی به نقاشی آنها دارد. به گفته ی او:

من همیشه جذب پرندگان و زیبایی آنها شده ام. عاشق نقاشی پرندگان هستم زیرا تنوع گونه هایشان بسیار است. من از جان بخشیدن به هر پرنده بر روی چوب لذت بردم و متوجه شدم که گواش انتخاب بسیار خوبی برای این کار بود.

در ادامه تعدادی از تصاویر مربوط به این چالش صد روزهف تقدیم نگاه زیبایتان خواهد شد.

نقاشی پرندگان روی چوب
نقاشی پرندگان روی چوب
نقاشی پرندگان روی چوب
نقاشی پرندگان روی چوب
نقاشی پرندگان روی چوب
نقاشی پرندگان روی چوب
کلکسیون نقاشی پرندگان روی چوب - حاصل چالش صد روزه
کلکسیون نقاشی پرندگان روی چوب – حاصل چالش صد روزه

می توانید تصاویر بیشتر را صفحه ی اینستاگرام هنرمند مشاهده نمایید. همچنین تصاویر با کیفیت چالش صد روزه را به ترتیب روز در وبسایت او ببینید.

در مجله اینترنتی ایدیاتو، وجه اشتراک تمامی رویدادهای فناورانه، تحقیقات علمی ،آثار هنری و مقالات همگی یک چیز است : “خلاقیت و نوآوری” . و ما تمامی تلاشمان بر این است تا با گردآوری و به اشتراک گذاشتن جدیدترین رویدادهای این حوزه، پنجره ای رو به “دگرگونی” و “تحول مثبت” پیش روی مخاطبان باز کنیم. شاید ایده ای کوچک سبب تغییراتی بزرگ در زندگی شما نیز بشود.

لینک کوتاه مطلب: idiato.net/dm

Tinyurl | Cuttly

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا