عکاسیهنر

چالش روزانه هنرمند ژاپنی، خلق دنیایی مینیاتوری با چیزهای دم دستی

0
(0)

هنرمند ژاپنی “تاتسویا تاناکا” با 3.5 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام به روشی خلاقانه وقایع دنیایی مینیاتوری را به تصویر می کشد. او با افزودن آدمک های بند انگشتی به لوازم کاربردی روزمره و عکاسی از آنها، آثار منحصر به فردی را خلق می کند. با انتشار روزانه تصاویر این دنیای عجیب در اینستاگرام است که او توانسته به این تعداد بالای دنبال کننده و شهرتی جهانی دست پیدا کند.

عکاسی از اشیاء روزمره، چالش روزانه ای برای 3.5 میلیون دنبال کننده!

تمامی اشیاء به کار رفته در کارهای تاتسویا تاناکا ( Tatsuya Tanaka)، در اندازه واقعی هستند و این جزئیات افزوده شده و نحوه ی عکاسی از آنها است که سبب خلق تصاویری سورئال می شود.
مثلاً کلید “p”قرار گرفته بر روی سه پایه ی نقاش، یک دکمه ی صفحه کلید در اندازه واقعی است و یا قایق قرمز رنگ ، فلفل قرمزی است که درون کاسه ی آبی قرار گرفته است.
با دنبال کردن صفحه اینستاگرام این هنرمند به آدرس tanaka_tatsuya می توانید بیشتر در جریان چالش روزانه او بدانید.

دنیای مینیاتوری
tanaka 02
tanaka 2
tanaka 03
tanaka 04
tanaka 05
tanaka 06
tanaka 07

در مجله اینترنتی ایدیاتو، وجه اشتراک تمامی رویدادهای فناورانه، تحقیقات علمی ،آثار هنری و مقالات همگی یک چیز است : “خلاقیت و نوآوری” . و ما تمامی تلاشمان بر این است تا با گردآوری و به اشتراک گذاشتن جدیدترین رویدادهای این حوزه، پنجره ای رو به “دگرگونی” و “تحول مثبت” پیش روی مخاطبان باز کنیم. شاید ایده ای کوچک سبب تغییراتی بزرگ در زندگی شما نیز بشود.

منبع: اینستاگرام

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

جمع امتیازها 0 / 5. تعداد کاربرانی که امتیاز دادند: 0

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا