گالری

کینتسوگی؛ هنر پذیرش نقص ها (اینفوگرافیک)

4
(5)

کینتسوگی هنر ژاپنی ترمیم سفال شکسته با طلاست. فلسفه ی کینتسوکی در پذیرفتن عیوب و نواقص و برجسته کردن آنها است. بر این اساس، در اینفوگرافیک زیر 5 سرنخ به شما داده خواهد شد تا نقاط ضعفتان را به نقاط قوت تبدیل کنید.

پنج سر نخ بر مبنای فلسفه هنر کینتسوگی

همه ی ما داستان ها و زخم‌های خود را داریم .رویاهای برباد رفته و قلب‌های شکسته بخشی غیرقابل انکار از زندگی هستند. با پذیرفتنشان تبدیل به نقاط قوت زندگیتان خواهند شد. اینگونه به جادویی که در تکه های شکسته و به هم ریخته وجود دارد پی خواهید برد.

اینفوگرافیک زیر 5 سرنخ به شما می دهد تا بر اساس فلسفه ی هنر کینتسوگی، با رویدادهای سخت و ناگواری که در طول زندگی با آنها مواجه شده اید کنار بیایید. نه تنها با آنها کنار بیایید؛ بلکه آنها را بعنوان بخشی از زیبایی های شخصیت فعلی خود بپذیرید.

اینفوگرافیک کینتسوگی
اینفوگرافیک کینتسوگی
اینفوگرافیک کینتسوگی
اینفوگرافیک کینتسوگی
کینتسوگی هنر پذیرش آسیب ها

برای مشاهده و دانلود اینفوگرافیک در اندازه واقعی اینجا کلیک کنید.

ترجمه و بومی سازی در واحد تولید محتوای مجله اینترنتی ایدیاتو.

در مجله اینترنتی ایدیاتو، وجه اشتراک تمامی رویدادهای فناورانه، تحقیقات علمی ،آثار هنری و مقالات همگی یک چیز است : “خلاقیت و نوآوری” . و ما تمامی تلاشمان بر این است تا با گردآوری و به اشتراک گذاشتن جدیدترین رویدادهای این حوزه، پنجره ای رو به “دگرگونی” و “تحول مثبت” پیش روی مخاطبان باز کنیم. شاید ایده ای کوچک سبب تغییراتی بزرگ در زندگی شما نیز بشود.

لینک کوتاه مطلب: idiato.net/inf1

Tinyurl | Cuttly

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

جمع امتیازها 4 / 5. تعداد کاربرانی که امتیاز دادند: 5

منبع
alivewithideas.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا