اپلیکیشن و نرم افزارفناوری

تغییرات جدید اینستاگرام به حالت قبل بازگردانده شد

0
(0)

پس از آنکه برخی از تغییرات جدید اینستاگرام به دلیل شباهت بیش از حد به تیک تاک مورد انتقاد اینفلوئنسرها قرار گرفت، شرکت متا تصمیم می گیرد بعضی از آنها را به حالت قبل بازگرداند. ویژگی هایی مانند پست های ویدیویی تمام صفحه و همچنین کاهش تعداد پست‌های توصیه‌شده در فید کاربران از جمله موارد هستند.

تغییرات جدید اینستاگرام که به ذائقه کاربران نساخت!

متا برخی از تغییرات جدید اینستاگرام که تقلیدی علنی از اپلیکیشن محبوب چینی تیک تاک بود، به حالت قبل بازگرداند. این بازگردانی درست یک روز پس از آن که افراد مشهور و اینفلوئنسرها در رسانه های اجتماعی به تغییرات جدید اعتراض نمودند صورت گرفت.

تغییراتی که مورد اعتراض قرار گرفته اند شامل پست‌های ویدیویی تمام‌صفحه جدید در فید اینستاگرام و همچنین کاهش ناگهانی تعداد پست‌های توصیه‌شده بر اساس الگوریتم‌ها بوده اند.

اعتراض کاربران بر این بوده است که به تازگی، باکاهش پست های مرتبط؛ تعداد پست‌های بیشتری از افراد ناشناس می‌بینند که در اینستاگرام آنها را دنبال نمی‌کردند.

چرا متا تصمیم گرفت قابلیت های جدید اینستاگرام را بازگرداند؟

متا در بیانیه‌ای گفت: “می‌دانیم که تغییرات در برنامه موجب تعدیل خواهد شد و در حالی که معتقدیم اینستاگرام باید با تغییر جهان تکامل یابد، می‌خواهیم مطمئن شویم که این کار را درست انجام می‌دهیم.

شرکت متا با این کار ثابت نمود که برای نظر کاربران اهمیت قائل است اما با دقت در متن بیانیه منتشر شده کاملاً مشخص است که تلاش خود را برای ایجاد تغییرات بیشتر متوقف نخواهد کرد. هرچند این تغییرات مورد پسند کاربران قرار نگیرد. تغییراتی که جهت گیری آنها بیشتر براساس منافع مدیران اینستاگرام است و نه کاربران.

آدام موسری، مدیر عامل اینستاگرام چند روز پیش ویدیویی را منتشر نمود که در آن توضیح می دهد چرا اینستاگرام ویژگی‌های جدید را ارائه می‌کند.

همچنین مارک زاکربرگ، مدیر عامل متا، علناً رشد تیک تاک را در سال‌های اخیر تأیید کرده است. بنابراین منطقی است که او سعی دارد ویژگی‌های مشابه تیک تاک را در برنامه خود پیاده‌سازی کند.

در مجله اینترنتی ایدیاتو، وجه اشتراک تمامی رویدادهای فناورانه، تحقیقات علمی ،آثار هنری و مقالات همگی یک چیز است : “خلاقیت و نوآوری” . و ما تمامی تلاشمان بر این است تا با گردآوری و به اشتراک گذاشتن جدیدترین رویدادهای این حوزه، پنجره ای رو به “دگرگونی” و “تحول مثبت” پیش روی مخاطبان باز کنیم. شاید ایده ای کوچک سبب تغییراتی بزرگ در زندگی شما نیز بشود.

منبع: theguardian.com

لینک کوتاه مطلب: idiato.net/igchg

Tinyurl | Cuttly

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

جمع امتیازها 0 / 5. تعداد کاربرانی که امتیاز دادند: 0

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا