ویدیو

نقاشی روی چوب با گواش

دینا ماری” مدرس دوره های نقاشی است. او نقاشی روی چوب با گواش را در یک چالش 100 روزه با کشیدن پرندگان اجرا نموده است.

درباره چالش 100 روزه نقاشی روی چوب با گواش

در پست چالش ۱۰۰ روزه نقاشی پرندگان روی چوب به معرفی هنرمند استرالیایی دینا ماری (Deanna Maree) مدرس دوره های نقاشی پرداختیم.

در این ویدیو این هنرمند، توضیحاتی درباره این چالش می داهد. در ادامه 1 روز از این چالش صدروزه را از آغاز تا پایان کار خواهید دید.

نقاشی روی چوب ایده ی جدید نیست. نقاشی روی چوب با آبرنگ، نقاشی روی چوب با مداد رنگی، نقاشی روی چوب با اکریلیک و یا نقاشی روی چوب با رنگ روغن؛ همگی از مواردی هستند که پیش از این نیز توسط افراد زیادی انجام شده اند.

اما نکته ی ماجرا در این است که “دینا ماری” با تمرکز بر گونه های مختلف پرندگان طی 100 روز متوالی، روزانه یک نقاشی روی چوب خلق کرده است.

این نوع چالش ها در شبکه های اجتماعی، می تواند تاثیر زیادی در جذب، افزایش و نگهداری مخاطبان بگذارد. برای مخاطبینی که از قبل دنبال کننده آثار هنرمند هستند، پی گیری این چالش بسیار جذاب خواهد بود. زیرا کنجکاوی آنها را بر می انگیزد تا ببینند اثر بعدی چطور از آب در خواهد آمد و یا سوژه نقاشی اینبار چه خواهد بود.

در این مورد خاص، برای پرنده دوستان و یا علاقه مندان به نقاشی پرندگان، بسیار جذاب خواهد بود که بدانند آیا ممکن است سوژه بعدی پرنده مورد علاقه شان باشد؟

پیش از این نیز در مطلب چالش روزانه هنرمند ژاپنی “تاتسویا تاناکا” که در حال حاضر بیش از ۳.6 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد، به روش خلاقانه او در آفرینش دنیایی مینیاتوری پرداختیم. او با انتشار عکس های این چالش روزانه، این تعداد قابل توجه از مخاطبین را جذب نموده و به شهرتی جهانی رسیده است.

برای نقاشی روی چوب از چه رنگی استفاده کنیم؟

اگر مایلید بدانید بهتر است برای نقاشی روی چوب از چه رنگی استفاده کنید، چالش 100 روزه “دینا ماری” می تواند پاسخی برای این سئوال شما باشد.

نقاشی روی چوب با گواش
برای نقاشی روی چوب از چه رنگی استفاده کنیم؟

انتخاب این هنرمند؛ نقاشی روی چوب با گواش است. گزینه ای که پس از کشیدن تصویر 100 پرنده روی چوب، از نظر وی یک انتخاب عالی بوده است.

سئوالات متداول

برای نقاشی روی چوب از چه رنگی استفاده کنیم؟

بر مبنای تجربه هنرمند استرالیایی دینا ماری (Deanna Maree) طی چالش 100 روزه؛ نقاشی روی چوب با گواش می تواند انتخابی عالی باشد.

در مجله اینترنتی ایدیاتو، وجه اشتراک تمامی رویدادهای فناورانه، تحقیقات علمی ،آثار هنری و مقالات همگی یک چیز است : “خلاقیت و نوآوری” . و ما تمامی تلاشمان بر این است تا با گردآوری و به اشتراک گذاشتن جدیدترین رویدادهای این حوزه، پنجره ای رو به “دگرگونی” و “تحول مثبت” پیش روی مخاطبان باز کنیم. شاید ایده ای کوچک سبب تغییراتی بزرگ در زندگی شما نیز بشود.

لینک کوتاه مطلب: idiato.net/pgch

Tinyurl | Cuttly

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا